Adana Havaalanı Transfer ::

 

 

 

 

Adana Havaalanı Transfer :

 
Adana transferde aranan firmanın gururu ile sizleri Uçuş saatinize göre önceden planladığınız saatte sizi dilediğiniz adresinizden alıyor ve tam saatinde havalimanına ulaştırıyoruz.
Siz trafik ,taksi,ücreti,uçuşunuza zamanında yetişememe, park yeri,gibi streslerle karşılaşmadan güvenli ve ekonomik fiyatlarla.
 
Uçuşunuzdan önce 7/24 irtibat numaralarımızdan bizlerle irtibat kurup belirli adresinizden sizleri alıp transferinizi gerçekleştiriyoruz.
Transferlerimiz  adana havalimanından,mersin,tarsus,iskendurun,hatay,kahramanmaraş,gaziantep,ve diger il ve ilçelere güvenli olarak transfer hizmetimizi gerçekleştiriyoruz.
 
Yeni açılacak olan Yenice ilçesine çukurova bölgesel havaalanı dan adana ve mersin bölgesinde havaalanı transferlerimiz olacaktır.
 
 
Adana Havaalının dan Mersin il ve ilçelerine en ekonomik havaalanı transfer hizmetleri Transfer hizmetlerimizi 7/24 saat boyunca sedan,19 kişilik minibüs,46 kişilik otobüslerimizle sizlere hizmet sağlamaktayız. Bölgesel olarak tercih edebileceğiniz transfer seçenekleri için bir telefon kadar sizlere yakınız. Sizde en iyi hizmeti almak için bizleri arayınız.
 
 
 
 
Rezervasyon için:
 
Tek yapmanız gereken uçuşunuzdan önce 0530 202 17 49 0322 432 99 68       
 

Numaralı telefonlarımızdan bizlere bir telefon kadar yakınsınız
 

 www.adanaseyyahturizm.com/siparis.aspx  link adresinden

 

formumuzu doldurarak rezervasyon yaptarabilirsiniz. 
 
Artık uçak yolculugunuz evinizden havaalanına veya havaalanından adana merkez ve çevre il ve ilçelere rahatlık ,güven ve kolaylıkla transfer işlemleriniz yapılır.Web sitemizden ekonomik ve ucuz uçak biletini güvenli olarak alabilirsiniz. 
 
 

 

 

 www.gezinoktasi.com

 

 
 
·        Adana hava alanı VIP transfer
·        Adana hava alanı VIP transfer
·        Hostesli, şöförlü lüks araç kiralama
·        Şöförlü VIP araç kiralama
·        Kongreler ve özel davetlere VIP araç desteği
·        Organizasyon
·        Düğün arabası
·        Şoförlü günlük BÜYÜK araç tahsisleri ve transferleri ( Sprinter 13+1 – 16+1 / Turkuaz 28- 32 kişilik / Travego otobüs 45 kişilik).
·        Özel VIP rehber desteği
·        Büyük araç tahsis
·        Yabancı misafirlerinize özel kültür tur programları
·     
 

     Copyright © 2013 ADANA SEYYAH TURİZM. Tüm hakları saklıdır. uçak bileti promosyon bilet ekonomik bilet adana uçak bileti adana ucuz uçak bileti mersin tekne turu taşucu tekne turu günübirlik yat turu Çukurova Web Tasarım & İnternet Hizmetleri